
Op woensdag 30 november organiseren seniorenplatform ACO Utrecht en COSBO-stad-Utrecht namens de Alliantie Financiële Veiligheid de conferentie ‘Senioren en Financiële Veiligheid’. Tijdens de conferentie presenteren Martin den Hartog, bestuurder ouderenzorgorganisatie Axion Continu, en Krijnie Schotel van Veilig Thuis, het Actieplan 2023 van de alliantie aan burgemeester Sharon Dijksma.
Veel senioren zijn slachtoffer van in het oog lopende risico’s, zoals babbeltrucs en phishing. Maar vaak speelt financiële onveiligheid zich juist buiten het gezichtsveld van anderen af.Eind 2020 nam de Utrechtse gemeenteraad een motie aan om financiële veiligheid voor ouderen te versterken, en een alliantie van betrokken organisaties op te richten.
Tijdens de bijeenkomst spreken Martin den Hartog van Axion Continu en Krijnie Schotel van Veilig Thuis en is burgemeester Sharon Dijksma hoofdgast. De bijeenkomst vindt plaats van 9:30 tot 12:30 uur in het Stadhuis op de Stadhuisbrug 1 in Utrecht.
Of stuur een e-mail naar info@aco-utrecht.nl
